Дякуємо, що завітали до нас!

Давайте познайомимось. Мене звати Ольга, засновниця та власниця агенції "Let's go USA".  Я - візовий і тревел спеціаліст  з 15-річним досвідом.

Досить тривалий час я працювала в туристичній компанії, де займалась питаннями навчання за кордоном, візами та подорожами. Зараз в мене своя агенція, де я продовжую допомагати людям змінити життя, отримати новий досвід.

Я живу та працюю в м. Київ, Україна. Основними принципами моєї роботи є якість, професіоналізм, чесність, довіра і надійність. І я очікую такого ж ставлення з боку клієнтів. Завжди намагаюсь робити якнайкраще, щоб клієнт отримав максимально якісні послуги, за якими він звернувся.

Моє кредо в житті можна виразити цитатою Г. Х.Андерсена: "Приносити користь світу - це єдиний шлях стати щасливим".

Також, як казав Конфуцій: "Не так важливо, як повільно ти йдеш, а як довго ти йдеш, не зупиняючись ." Шлях до змін в житті, в тому числі через переїзд на проживання до іншої країни, отримання візи, іноді може бути тривалим, і повільним. Але, якщо ви продовжуєте йти, то неодмінно досягнете мети. Особливо, якщо вас супроводжують більш досвічені люди.

При виникненні будь-яких питань Ви можете телефонувати в робочий час: тел: +38 (095) 578-21-22, +38 (096) 526-73-23, або писати на е-мейл: info@ immigration-usa.org або можете надіслати питання он-лайн з сайту
У нас є досвід роботи з клієнтами, які проживали в Донецькій, Луганській обл, в Криму, а також з попередніми відмовами у візах.

Будемо раді допомогти. Звертайтесь!