Пошук авіаквитків до США, з США

краще шукати рейси з зареєстрованим багажем

 

Популярні напрямки до США

Варшава-Лос-Анжелес від 780 евро

Варшава- Нью-Йорк від 722 евро

Варшава- Чикаго від 780 евро

Варшава- Вашингтон від 860 евро

 

Популярні напрямки з США

Лос-Анжелес- Варшава від 486 евро

Нью-Йорк- Варшава від 467 евро

Чикаго- Варшава від 745 евро (прямий рейс)

Хьюстон- Варшава від 950 евро

Міжнародні аеропорти Америки.

До міжнародних аеропортів Америки, куди прилітають рейси з більшості країн, відносяться:

Міжнародний аеропорт Атланти Хартсфілд-Джексон (Hartsfield-Jackson International Airport) знаходиться в штаті Джорджія США, біля міста Атланта. Аеропорт обслуговує, в основному, внутрішні рейси, тому внутрішній термінал набагато більший за міжнародний і додатково розділений на північну та південну частини. За кількістю міжнародних рейсів міжнародний аеропорт Атланти США посідає 7 місце. Міжнародні рейси з аеропорту Хартсфілд-Джексон вирушають до Європи, Азії, Африки.

Міжнародний аеропорт О'Хара (O'Hare International Airport) знаходиться в штаті Іллінойс, біля Чикаго. Аеропорт має 4 термінали. Міжнародні рейси з аеропорту О'Хара відправляються до Європи, Канади, Китаю, Японії, Туреччини, Великобританії.

Міжнародний аеропорт Лос-Анджелес (Los Angeles International Airport) знаходиться в штаті Каліфорнія, в Лос-Анжелесі. Це досить великий аеропорт, у ньому 9 терміналів, 4 злітно-посадкові смуги. Звідси здійснюються міжнародні рейси

Міжнародний аеропорт Сан-Франциско (San Francisco International Airport), Каліфорнія США. Це невеликий аеропорт, має 4 термінали, з них один – міжнародний та 3 обслуговує внутрішні перельоти.

Міжнародний аеропорт імені Джона Кеннеді (John F. Kennedy International Airport), один із найбільших аеропортів США. Розташований у Нью-Йорку, в районі Квінс. Аеропорт імені Джона Кеннеді обслуговує найбільшу кількість міжнародних рейсів, близько 70 авіакомпаній. У аеропорту 6 терміналів повідомлення між терміналами здійснюється на швидкісній електричці Air Train.

Міжнародний аеропорт Майамі (Miami International Airport), Флорида. З цього аеропорту рейси здійснюються в основному в Латинську Америку, Кариби, Південну та Центральну Америку. На міжнародні напрямки аеропорт Майямі дозволяє відлетіти в Канаду, Росію (Москва), Україну (Київ), Європу (Іспанія, Італія, Франція), Ізраїль (Тель-Авів).