грин кард лотерея, грин карта сша, грин кард 2024, green card лотерея, грін кард лотерея, грін кард 2024, грін кард 2025 2026, dv2024 2025, dv2025 dv2026

Що таке програма Green Card лотерея ?

Програма Грін кард (Green card) лотерея або "Diversity Immigrant Visa Lottery" DV-лотерея - це програма від уряду США, в якій можна виграти грін карту, яка дає право на постійне проживання в Штатах (вид на проживання). Маючи green card  (грін карту) ви можете легально жити, працювати, навчатись, вести свій бізнес в США.

Реєстрація на участь в розіграші грін карт через програму Green card лотерея відбувається он-лайн англійською мовою на сайті  - www.dvprogram.state.gov 

В рамках програми Green Card лотерея щорічно обирається випадковим чином за допомогою комп'ютеру приблизно 55 000 переможців. Після того, як участник став переможцем Грін кард лотереї, йому треба спочатку отримати DV-візу, щоб заїхати по ній в США. А вже в Америці переможець ча члени його сім"ї отримають грін карту.

Шанси на виграш в лотереї Грін кард приблизно 1 заявка з 30. Допускаються до розіграшу лише анкети, які відповідають всім вимогам програми. Заявки, подані з порушенням правил та з помилками, НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ до розіграшу.

Отже, на перший погляд нескладний процес, але є багато нюансів, через незнання яких учасники припускаються помилок та не виграють в лотереї, або вже після виграшу отримують відмову в візі на співбесіді.

Ми допомагаємо подати заявку без порушень правил та помилок, таким чином, ваші шанси на те, що анкета буде допущена до розіграшу максимально збільшуються. Ми працюємо з Грін кард лотереїю  більше 10 років, щороку є переможці, маємо великий досвід.

Що дає виграш грін карти (green card) ?

ПОСТІЙНЕ ПРОЖИВАННЯ В США ТА БЕЗВІЗОВИЙ ВЇЗД

Маючи green card - ви можете постійно проживати в США, як резидент, та перетинати кордон країни без отримання візи

ПРАВО ОФІЦІЙНО ПРАЦЮВАТИ І НАВЧАТИСЬ

Green card дає право працювати офіційно в США, відкривати рахунки в банку, вести свій бізнес, навчатись без отримання візи

ГРОМАДЯНСТВО США

Green card дає право отримати громадянство США через 5 років проживання. Та потім, перевезти своїх родичів в Штати через сімейне возз'єднання

Хто може подати заявку на лотерею Green Card?

Правило 1

Той, хто народився в країні, допущеній до розіграшу. Україна допущена до розіграшу. За останні 5 років заборонено брати участь в лотереї тим, хто народився в країнах: Бангладеш, Бразилія, Канада, Китай (уродженці континентальної частини), Колумбія, Домініканська республіка, Сальвадор, Гватемала, Гаїті, Гондурас, Індія, Ямайка, Мексика, Нігерія, Пакистан, Філіппіни, Південна Корея, Великобританія (крім Північної Британії). Якщо ви народились в одній з цих країн - звертайтесь, підкажемо, що можна зробити!

Правило 2

Кожен учасник має відповідати вимогам Програми Green card щодо освіти або досвіду роботи. - Учасник повинен мати закінчену повну освіту (тобто мінімум 9 кл.+ училище або 10 - 11 кл. школи); - Не мати судимостей по тяжким статтям та хвороб, що становлять загрозу суспільству, на момент подачі заявки; - Бути спроможним забезпечити себе фінансово по приїзду в Штати

Необхідні документи для участі в DV-лотереї

ФОТО ВІДПОВІДНОГО ФОРМАТУ

Фото потрібно зробити протягом останніх 6 міс, кольорове, розміри 600 на 600 пікселів, не більше 240 кб, в електронному форматі.
Ми перевіряємо всі фото на відповідність вимогам програми, за необхідності, приводимо їх до норми. Заявки з перевіреними нами фото ВИГРАЮТЬ!

Детально >>

АНКЕТНІ ДАНІ УКР. МОВОЮ

Анкету можна заповнити у нас на сайті або ми відправимо вам її на електронну пошту після оплати. Дані з анкети приходять нам, ми їх перевіряємо, виправляємо помилки, якщо ви випадково припустились.

 

Заповнити >>

Наші переможці Green Card

Кроки для участі в Green Card лотереї

АНКЕТА

АНКЕТА

Заповнюєте анкетні дані та надсилаєте нам, а також висилаєте фото на кожного члена сім'ї (чоловіка, дружини та кожної дитини до 21 року, навіть, якщо ви розлучені, дитина з вами не проживає та не буде їхати в США)

ОПЛАТА

ОПЛАТА

Оплата за необхідну кількість заявок на участь. Деталі оплати ви побачите після заповнення та відправки анкети або за реквізитами в розділі "Зв'язатись"

ПЕРЕВІРКА

ПЕРЕВІРКА

Ми перевіряємо всі дані та фотографії. В разі необхідності, виправляємо помилки або звязуємось з вами по е-мейлу для уточнення інформації

РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ

Ми реєструємо ваші анкети на офіційному сайті, англійською мовою у встановлені терміни. Та надсилаємо вам на електронну пошту підтвердження реєстрації з номером.

РЕЗУЛЬТАТ

РЕЗУЛЬТАТ

В травні перевіряєте результат участі в Грін кард лотереї. Для цього потрібен номер реєстрації (Confirmation number). В разі виграшу - заповнюєте анкети та робите інші кроки для отримання іміграційної DV-візи.

Наші послуги

Тарифи на реєстрацію анкет (дійсні до 31.05.2024)

1 заявка без дітей - 790 грн
1 заявка з дітьми  до 21 року - 1099 грн.
2 заявки (пара без дітей)  - 1250 грн.
2 заявки (пара + 1 дитина до 21 року) - 1350 грн.
2 заявки (пара + 2 дитини до 21 року) - 1450 грн.
2 заявки  (пара + 3 дітей  до 21 року) - 1550 грн.
* кожна наступна дитина + 180 грн.

Тарифи на реєстрацію анкет (з 01.06.2024 по 30.08.2024)

1 заявка без дітей - 850 грн
1 заявка з дітьми  до 21 року - 1200 грн.
2 заявки (пара без дітей)  - 1400 грн.
2 заявки (пара + 1 дитина до 21 року) - 1550 грн.
2 заявки (пара + 2 дитини до 21 року) - 1750 грн.
2 заявки  (пара + 3 дітей  до 21 року) - 1890 грн.
* кожна наступна дитина + 180 грн.

Важливо!

1.  Якщо чоловік і дружина подадуть 2 заявки від сім"ї, та хтось один виграє, то інший теж отримує грін карту.
2. Якщо не вказати всіх дітей до 21 року в заявках, та не надати їх фото, то в разі виграшу - буде відмова на співбесіді.

3. Діє АКЦІЯ "Приведи друга та отримайте знижку по 10% на кожного"

Що входить в наші послуги ?

  • Консультація щодо можливості участі в Green card;
  • перевірка даних для реєстрації та відповідність фотографії правилам програми;
  • переклад даних на англійську мову та своєчасна реєстрація анкети;
  • відправка реєстраційного номеру підтвердження участі на ваш е-мейл;
  • редагування фото та приведення у відповідність з вимогами

Відгуки та візи наших клієнтів

Часті питання по участі в візовій програмі Green Card

Хочу спробувати виграти грін карту США!

з нашим супроводом

Телеграм канал

Новини про візи в США, Green card лотерею, життя та подорожі до Америки. Долучайтесь!