Имміграція в США через шлюб с громадянином Штатів - один із нескладних способів отримання американської грін карти (або права на проживання в Америці).

Якщо людина, що не проживає в США та не є громадянином США, знайомиться с чоловіком або жінкою, які є громадянами США, і в них розвиваються стосунки, які можуть перерости в шлюб, то в такому випадку, громадянин Америки може запросити до себе наречену/нареченого, щоб одружитись в Штатах.

Перший крок, який потрібно зробити для цього - громадянин/ка США подають петицію в Службу Громадянства та Імміграціії США  (USCIS), в якій вказують дані своєї нареченої та її дітей до 21 року (якщо є).

Оскільки діти нареченої/нареченого до 21 року теж мають право виїхати в Штати.

Бажано, щоб наречена та  її майбутній чоловік були знайомі мінімум 2 роки до укладення шлюбу. 

Після схвалення петиції, нареченій треба буде пройти медогляд в країні проживання, співбесіду та отримати візу для в'їзду в Штати. В цьому випадку наречена/ний отримують візу K-1, а її/його діти візу K-2.

Після приїзду в Америку пара має укласти шлюб протягом 90 днів з моменту приїзду.

Переваги іміграції через шлюб з громадянином США

  • Відносно швидкий процес отримання іміграційної візи, грін карти, а згодом і громадянства: через 3 роки в шлюбі можна подавати на громадянствоА
  • є можливість оформити візу та перевезти в Штати дітей нареченої/го до 21 року

Як отримати візу нареченої K-1. Порядок дій

Крок 1.  Громадянин США - майбутній чоловік, як спонсор, подає петицію в Службу Громадянства та Іміграції США. Петиція має бути схвалена або відхилена, якщо є помилки або не виконані необхідні умови.

Крок 2.  Якщо петиція схвалена, вона направляється в Національний візовий центр (NVS), де отримує номер кейсу (case-номер).

Крок 3.  Після розгляду NVS направляє справу в посольство США за місцем проживання нареченого/нареченої. Після цього наречена має заповнити відповідні анкети, підготуватись до співбесіди та пройти медогляд.

Крок 4.  Якщо віза нареченої К-1 успішно схвалена, то вона вилітає до Штатів для укладення шлюбу з громадянином США протягом 90 днів після прильоту. Якщо є діти до 21 року, вони теж мають право отримати візу K-2 та виїхати в Америку разом з нареченою або пізніше.

Якщо протягом 90 днів шлюб не був укладений, то власники віз К-1, К-2 автоматично втрачають свій статус та не можуть більше законно знаходитись на території Америки.

ВАЖЛИВО! Діти нареченої/нареченого до 21 року мають в'їхати до США по візі К-2 не пізніше 1 року з моменту видачі батьківської візи К-1. Якщо терміни будуть порушені, діти втрачають право виїхати в Штати.

Крок 5. Після укладення шлюбу, наречена(ний) громадянина США отримує "умовну" грін карту, дійсну протягом 2-х років, та статус умовного резидента США (Conditional Permanent Resident).

Щоб отримати звичайну грін карту (на 10 років) та резиденство, потрібно за 90 днів до закінчення терміну умовної грін карти подати до міграційної служби петицію для зняння умовного резиденства та підтвердити дійсність шлюбу.

Крок 6. Уже через 3 роки перебування в шлюбі з громадянином США можна подавати заяву на отримання американського громадянства.

Вартість процесу отримання візи нареченої K-1

1. Подача громадянином США петиції до USCIS, форма I-129 F  – 535$

2. Консульський збір за візу К-1 – 265$ (сплачується за місцем проживання нареченої)

3. Медогляд – 225$ (Київ). Сплачується за місцем проживання нареченої

4. Можливі переклади документів (залежать від країни проходження співбесіди).

5. Переліт в США.

6. Уже в США - подача анкети на отримання Green Card або зміна статусу Adjustment of Status (форма I-485) – від 1225$ за дорослого, 750$ за дитину до 14 років (подається та сплачуєтья в США після укладення шлюбу)

7. Наші послуги супроводу в оформленні візи нареченої K-1 та К-2

Наші послуги
500$
повний супровід

Допомога в заповненні форми I-129F

оплата збору за розгляд петиції

слідкування за статусом справи;

Заповнення форми DS-160

Реєстрація кабінету та запис на співбесіду;

Допомога з оплатою конс. збору

Консультації щодо медогляду та щеплень;

Реєстрація доставки паспортів з посольства США;

Підготовка до співбесіди

Наші послуги
250$
після схвалення петиції

Заповнення форми DS-160

Реєстрація кабінету та запис на співбесіду;

Допомога з оплатою конс. збору;

Консультації щодо медогляду та щеплень;

Реєстрація доставки паспортів з посольства США;

Підготовка до співбесіди

Як виглядає віза нареченої K-1/K-2 ?

віза нареченої k-1, k1 k2 віза, як виглядає віза k-1, виза невесты сша k1, виза k1 k2, как выглядит виза невесты сша k-1 k2