помощь в заполнении Ds260, DS260, анкета ds260, форма ds260,

Після оголошення результатів лотереї Green card (Грін кард) переможцям необхідно першим кроком заповнити та відправити в КСС анкету DS-260.

Форма DS-260 (Immigrant Visa and Alien Registration Application) - це анкета, яку мають заповнити всі, хто звертається за іміграційною візою в США.  Оскільки за програмою Грін кард видається іміграційна DV-віза, то всі переможці та члени їх сім'ї, які будуть їхати в Америку, повинні її заповнити та відправити.

DS-260 заповнюється англійською мовою, он-лайн на сайті CEAC

 

Форму DS-260 мають заповнити також ті, хто подає на інші іміграційні візи (в тому числі ті, хто проходить процес возз'єднання сімей в США):

- для отримання візи дружини громадянина США;
- для відновлення статусу резидента США (коли втратили грін карту)
- для отримання інших віз (з'єднання з дітьми - громадянами США, з батьками - громадянами США, з чоловіком/дружиною - власником грін карти тощо)

Ми надаємо допомогу із заповненням анкети DS-260.

Вартість наших послуг:

1.  Заповнення DS-260 англійською мовою:

- 1 дорослий - еквівалент 120 $ 
- 1 дитина (1-12 років) - еквівалент 60 $ 
- 1 дитина (12-21 років) - еквівалент 80 $ 


2. Перевірка заповненої вами анкети DS-260:  

 - 990 грн (25 $) - 1 анкета на дорослого
- 1800 грн. (45$) - за 2 -х дорослих (2 анкети);
 - 600 грн (15 $) - 1 анкета на дитину до 21 року

3. Розблокування анкети DS-260 для внесення змін - еквівалент 50$

*Оплата здійснюється в гривнях на р/рахунок згідно комерційного курсу на день початку надання послуги.

 

Найбільш часті питання по анкеті Ds-260

1. Якою мовою потрібно заповнювати DS-260?

Анкета DS-260 заповнюється ТІЛЬКИ англійською мовою. При заповненні Ds260 потрібно використовувати символи англійського алфавіту. Якщо форма буде заповнена іншою мовою, то така анкетане буде прийнята до розгляду.

2. Якщо в анкеті є помилки або вона не до кінця заповнена, чи приймається такий варіант? 

Форма DS-260 має містити максимально повні та правдиві відповіді на всі питання. Але іноді трапляються механічні помилки або помилки через незнання чи не вірне розуміння питання. Тому, якщо ви отримали відповідь з КСС, що вашу анкету БУЛО ВІДХИЛЕНО, то вам необхідно знову зайти в неї та внести необхідні зміни, рекомендовані співробітниками консульського відділу. Після внесення виправлень, анкету необхідно підписати та відправити повторно.

3.  До якого терміну необхідно відправити форму DS-260 в разі виграшу грін карти ?

Взагалі немає термінів відправки анкети Ds-260 післе оголошення результатів розіграшу грін карт. Є рекомендація від КСС  - зробити це, не зволікаючи, "as soon as possible".  Тому кожен може трактувати це по-своєму.

Поспішати не варто, щоб не наробити помилок, але й зволікати не потрібно (відкладаючи на кілька місяців), бо дата відправки DS-260 впливає згодом на швидкість призначення дати співбесіди. Чому це важливо?

Кількість віз, які можуть видати переможцям лотереї Грін кард, значно менша, ніж кількість обраних переможців. Тому, якщо ви затягнете з відправкою форми DS-260, може знадобитись більше часу, щоб обробити вашу анкету. А поки це станеться, то  може вичерпатись квота доступних для видачі віз.

4. Що потрібно, щоб  заповнити форму DS-260?

Для заповнення Ds-260 переможцям Грін Кард лотереї потрібен виграшний номер (Сase-number), а також реєстраційний номер (Confirmation number),  дата народження головного апліканта, а також дані зі своїх документів про освіту, народження, шлюбу тощо. Якщо є члени сімї, то ця інформація потрібна і на них.

5. Що робити після заповнення  DS-260?

Після відправки DS-260 далі слід очікувати та слідкувати, коли кейс номер переможця стане доступним для співбесіди (current). Та поступово готувати документи для співбесіди.
Початок співбесід - 1 жовтня.

6. Після відправки форми DS-260 знайшов помилки в ній. Що тепер робити та наскільки це страшно? 

Якщо помилки не грубі, тобто не дуже впливають на загальне сприйняття інформації про вас (наприклад, помилки в назві вулиць, номерів будинків, дати роботи тощо), то нічого страшного в такому разі. Можна залишити все, як є. А якщо помилки серйозні, то краще розблокувати анкету та внести відповідні виправлення.

7. Якщо члени сім'ї не планують їхати до США разом з переможцем. Чи потрібно на них заповнювати форму DS-260?

Ні, в такому разі на них можна не заповнювати DS-260

8. Процес заповнення DS-260

Анкета DS-260 відправляється тільки через Інтернет, та заповнюється в електронному вигляді. На кожного члена сім'ї потрібно заповнювати окрему форму DS-260, навіть, якщо це дитина 6 міс.

Технічно на заповнення Ds-260 дається певний час, десь 20 хв. на сторінку. Якщо ви не встигли заповнити всі поля на сторінці та не зберегли інформацію, то система скине всю інформацію без збереження. Таким чином, доведеться все заповнювати знову, якщо ви не встигли натиснути "Зберегти" (Save)

В кінці форми є кпопка "Підписати та відправити" "Sing and submit". Оскільки анкета заповнюється в електронному вигляді, то підпис теж електронний.

Після підпису та відправки анкети потрібно роздрукувати сторінку-підтвердження та принести її на співбесіду.